Подписах договор с bTV Media Group, за показване на логото на студиото ми за 3 секунди по време на надписите на 50-ти епизод на "Революция Z". : ))) #win
И аз мисля че се усеща.. Нашите след 1 година са се сгодили и после след 2 ли 3 ли месеца се оженили @dandelion Може да има тоя момент че пък като мине много
Дайте идея за домейн, с тематика насочена към програмирането нещо от сорта на devx, scriptx, може би нещо с "x" в името, но въобще не е задължително :-#
губи се чара... така вече не могат да те съдят :р
Mar 13 2014, 20:12В крайна сметка се отказах, че..
Mar 14 2014, 01:24ne hodi li pri biv6ata
Mar 14 2014, 02:11Ходих и заради това не ходих на партито
Mar 14 2014, 09:11Vsichki dopuskame greshki
Mar 14 2014, 12:38