coolpuppy
Пускам си да гледам Gravity в компанията на един детски шоколад Milka и сок.
_e7
АЗ ЛИ СЪМ THE LAST MAN STANDING ТАЗИ ВЕЧЕР
notexist
Днес си откраднах две чаши. Станала съм непоправима клептоманка ;/
viktorkoichew
Happy 23rd birthday to Eden Hazard!
viktorkoichew
ХАхахаха това е филма на 2013 !
mitternacht
Когато бяхме млади имаше... Quake 2, Revolt, CS 1.5, Red Alert 2, Worms, Delta Force...
notexist
Сони или Филипс са по добри за слушалки?
хубав филм е
Jan 11 2014, 20:07Хубав е, ама не мога да го гледам, защото се унасям да заспивам безброй пъти. Друг ден просто ще е.
Jan 11 2014, 21:01за да заспиш гледай http://www.youtube.com/watch?v=5ktedEO8joU
Jan 11 2014, 21:06гледай го като не ти се спи щото у хубаФ филма
Jan 11 2014, 22:28Ooo, Gravity го има с хубаво качество вече? Време е пак да се гледа! Страшен филм!
Jan 11 2014, 23:06