hurmaqny
Хора, които сядат от външната страна в градския, макар мястото до тях да е свободно, I hate you.
_e7
Как ви е елфското име? Моето е No one cares.
aviatrix
I has Random Access Memory! I on bed and think of the weirdest shit Eva!
joronedelchev
"Love is just lust with jealousy added"
Аз не смея. Всички казват, че е страшен time sink, а това не мога да си го позволя.
Dec 03 2013, 11:39Аз гледам и Shadow Warrior за 6,24, както и Tomb Raider за 9,99, но май ще ги оставя за Коледа, когато ще взема Bioshock и Dishonored
Dec 03 2013, 11:53Не успяха да ми преведат пари навреме. Нищо, по коледа като има повече време
Dec 03 2013, 22:19Ама и ти не си играеш
Dec 03 2013, 23:31