хахахахахха няма да е никак зле
как може такъв тегав ден - добре че свърши
Кофти са за това се проспиват
съгласна съм. и е най-якото навън да духа и да вали сняг, а ти да си спиш вкъщи на топло
ако е сняг искам да съм при него
Кид Куди е много голям!
LIKE!
lovers gonna love... i don't even want none of the above! I wanna piss on you
ами за в менюто все си мисля, че ще стане със "Споделени постове", а за бутона да го споделиш примерно "Сподели в профила ти" малко са дълги...
Аз дори не я виждам тая дума, така че whatever.
Мда, дълги са. Това докато го прочете човек ще му се отще да го цъка...
Открадни ;D
Ъ? Кое? От къде?


Mar 03 2011, 03:00