А можеш ли да препоръчаш нещо?
Canon <3
какво ще снимаш
Каквото ми падне. Почти нищо не разбирам от фотография и рядко пипам настройки, затова търся нещо, което да снима добре на автоматичен режим.
Нещо такова? http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=B...p;id=20276
от 23 май 2009 е снимката. Справка: http://edno23.eu/view/post:245479
lol clixpy, това чудо изглеждаше много готино, ама какво стана с него в последствие така и не разбрах
И рекъмендейшън писах за него даже, наистина беше готино. Pricing-a беше kinda weird though.
И ме няма на принтскрийна
въх и тогаз мноу спам имало Иначе да, изглежда доста по-готинко Даже мисля че и аз успях да го уловя за кратичко тоя дизайн, наистина беше найс.
Окей, няма проблеми! http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/0...20450c.jpg
йес бе ;д
women included y/n
http://www.lolbrary.com/lolpics/927/its-the-b...s-5927.jpg
Mhm
wow
http://www.youtube.com/watch?v=dtAvzi-qD3g
То пак е добре, ако само седи и присъства.. Ама като почне да си бута муцуната вече става конфузно
Не ми говори, Сука като почне да ме бута и да души някви неща дето не тряя и току я тупна по кратуната да се разкара
най-големият ми страх е да се събудя през нощта и котката да ме гледа втренчено от нощното шкафче, смущава съня ми
хаха, оня ден попаднах една статийка - http://theoatmeal.com/comics/cats_actually_kill ще ти хареса ;д
slowpoke maria
http://www.pidjin.net/2013/03/07/in-vader/
tmi
Ами от Vancouver WA до Chicago IL се прави за ден и половина (с преспиване в хотел) а като са двама човека и тази преспивка се избегне не е никакъв проблем.
Сине, защо вместо Щ пишеш ШТ... #срамниеоттеб
Тате, то така си се пише. Наште е съкратена форма на нашите, you know. #нямазащодавиесрамоткойтоидабило
:c
ти си осиновен
http://nooooooooooooooo.com/
Хюна май се чете, ама все тая. Тия корейци си ебаха мамата.
btw хюната има кавър на гангнам стайл
Не се и учудвам, след като PSY участваше в клипа й по-горе.
хаха, скандално I like it!
http://www.youtube.com/watch?v=7EZTUYwjWBs
Мисля да ръчкам колегите
Имаме съгласие, другата седмица започва и нашата окупация във ВТУ!
http://cbachvarov.com/kak-da-premahnem-reklamite-v-skype/
А можеш ли да препоръчаш нещо?
Nov 05 2013, 00:17Canon <3
Nov 05 2013, 00:35какво ще снимаш
Nov 05 2013, 18:08Каквото ми падне. Почти нищо не разбирам от фотография и рядко пипам настройки, затова търся нещо, което да снима добре на автоматичен режим.
Nov 05 2013, 22:35Нещо такова? http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=B...p;id=20276
Nov 05 2013, 22:35