sickornot
тва от кой филм/клип е някой знае ли?
Ducky
Гривната, която си направи току-що. (:
mitternacht
"Ръководител на болшевиките бил Владимир или Членин."
notexist
Ама не са ли сладури, вижте им тениските само ;д
specter
Реших се най-сетне и днес си взех Nexus 7, сега обаче трябва да му взема някакъв калъф...
what about men
Nov 27 2013, 20:51Добре, че и моя шеф ми се връзва http://i.imgur.com/eObbRCC.jpg
Nov 28 2013, 10:46Гъзариии
Nov 28 2013, 11:31Добре, че имате шефове да ви се вържат.
Nov 28 2013, 12:10@blacksnoopy only 1 man, аз говорех за факта че работя от 8:30 до 21:30 7 дни в седмицата от що годе година и малко и нямам социален живот
Nov 30 2013, 06:24