dandelion
Интересно ми е да видя какво е това (споделено във фейсбука ми), но сайта не зарежда в Дубай. Anyone has YouTube link?
http://m.talant.btv.bg/video/videos/season-4/neverojatnijat-gajdarski...html
hurmaqny
Ако някой е пропуснал да гледа "Over the Garden Wall", да си навакса. This shit is brilliant!
dilana
Хайде, ще се пробвам да избягам от "Mind Room". So long.
Ethernet
Ебааааа иде ми да си резна вените и да се свършва вече, писна ми
mitternacht
ГотЕно е, когато владееш няколко езика и примерно прочетеш някаква информация, съвсем скоро изобщо не помниш от какъв език си я възприел. Понякога дори в процес
_e7
asp.net и c# vs php, защо и как
eddy
Някой да знае оптика в Пловдив, в която продават хубави рамки за очила, но на по-достъпни цени, че с това се харесах многоо, ама солено, не съм се решила...
eMkyyy
Какви телефони имате?Искам да си взема нов ,че моя вече много крашва на някой приложения и не е приятно.Пробвах Samsung S6 и iPhone 6 ама големи ми идват.
mitternacht
"There are only two days in your lifetime that aren’t 24 hours long"
http://comicneue.com/
May 08 2015, 16:55THE PAIN.
May 08 2015, 16:56Ся ще го кача с комик санс-а
May 08 2015, 17:05@Rx-Ende, unpopular opinion: Comic Neue ми допада
(за използване в дадени ситуации, де)
May 08 2015, 17:57@tedo92 всъщност не е толкова unpopular - доста гадории в комик санса оправят
Пак има по-добри варианти, ама все пак
May 08 2015, 22:02