О, разбира се, има график, аз съм от първите http://www.drace.bg/events/view/27 Лошото е че въобще не съм тренирал изкачване и нямам време кога и ще ми се е*е..
Ако той настоява да не плащам казвам, че мога да декларирам с компанията си (това когато съм на бизнес пътуване, което ми се случваше често преди време)..
duude http://theoatmeal.com/comics/mantis_shrimp
Apr 22 2015, 12:42май ми стана любимец
Apr 22 2015, 16:07