_e7
преди само ръсех глупости тука, а сега само чета и Ви се радвам ^^
notexist
Все съм виждала страшни въжени мостчета, ама това ужаса на ужасиите. :о
aviatrix
i left my project working, 1 hour later it doesn't work .. and i have no idea why :|
SaTaSi
Ставаме решаваме, че ще спим на вилата, взимаме и кучето и само ние тримата сред природата . Страхотно е
mitternacht
мидълфингър за рекламите в скайп
дадох Ви пример и сега изчезвам. сбогом young grasshoppers
Sep 02 2014, 00:24ще се върна, когато се усамотя (като университетО започне)
Sep 02 2014, 00:24stay sharp
Sep 02 2014, 00:24Have fun and love, bro!
Sep 02 2014, 10:02https://www.youtube.com/watch?v=SnZbKOc7EXA
Sep 02 2014, 14:16