http://www.reddit.com/r/funny/comments/1jnyi8...own_a_cat/
Exactly!
Щеше да е по-шантаво да те събуди сутринта
Честито! Здраве и щастие, неугасваща любов!
Честито! Тъмпс ъп! Литеръли.
Днес хиляди мъже плачат.
Да и е честито!
https://my.pcloud.com/publink/show?code=0L2#folder=9560681 Ето една от многото снимки
някой ден като ми доскучае пак ще си направя и там профил :Д
можеш и да пишеш на рандом смотаняци там (не всички са такива)
tinder принципно е стрейт версията на grindr в щатите
Тиндер в холандия е по известен като app for one night stands
Значи е добре, че хиксвам всички
аз пък съм разлепял такива http://www.imbecile.me/wp-content/uploads/201...wesome.jpg
Луд
и на мен, първият път като я видях много се смях
http://vine.co/v/MLigvdpFUvz
Science does not approve.
aww
Мисля, че ако ги беше избирал рандъм и със затворени очи, щяха да си пасват по-добре.
http://www.incredibox.com/53F703B882E09-V3
what is your size?
разбира се че 26 29ките са супер гей
ама разбира се
пичага си, недей да си направиш instagram
90% от хората, с които общувам напоследък, са от туитър. и са найс
напомня ми на бруши бруши тактиката от лигата https://www.youtube.com/watch?v=NmzLeDWk-nA
не... моята костенурка ще ми издере очите ако ѝ направя нещо такова
@tsonchev
Sasha Grey <3 ама няма да поствам клипчета
Ся да ти трия ли коментара, разваляш ми песента с тва порно
Иии Ето ти песен: https://www.youtube.com/watch?v=_mTRvJ9fugM
:') tfw родителите са се развели като си бил малък и си нямал детство, където поне веднъж "семейно" не сте излезли някъде
Respect!
Аз искам да местя 480 бутилки мартини ама и някой друг иска да ги мести от фирмата. И той е натиснал ентър по-бързо от мен т.е. аз трябва да чакам
и аз искам 480 бутилки мартини
не, това искаш http://www.puregreenvodka.com/ колеги казват, че е за в момента най-доброто нещо на пазара и ми е под носа в момента (искам)
Надявам се не е като българските водки? ;д
TIL че @dandelion може да ни изпрати 480 бутилки мартини. Или водка.
това ми напомня за : http://www.nouptime.com/
Йес,бе!
Ако това стане, аз напускам тази планета Ще ни експлоатират докато не пукнем от работа
it's called automation (nod)
http://edno23.eu/view/post:1460011
И все пак..
http://www.roadsideamerica.com/story/2092 Тука си имаме Leaning tower of Pisa .
http://www.reddit.com/r/funny/comments/1jnyi8...own_a_cat/
Aug 25 2014, 11:31Exactly!
Aug 25 2014, 11:33Щеше да е по-шантаво да те събуди сутринта
Aug 25 2014, 13:51