blacksnoopy
KIDS REACT TO OLD COMPUTERS
tsonchev
Някой за размяна на линкове на блогове?
http://tsonchev.com
notexist
Пловдив, Пловдив, Пловдииииив <3 Ох, че хубаво тука бе!
engise
5.7 по скалата на Рихтер и епицентъра е било в Егейско Море... не е зле
Alita
айде за обувки и сме готови за бал (:
dandelion
Да снимаш нощното небе си е challenge в който аз се провалих. Исках да изглежда професионално ама някак си... нещо не се получи и не знам защо
SaTaSi
Става ми лошо от миризми, почти не ми се пуши нещо ми става ....
за 5.5 до 10 инча 1920x1080 са повече от достатъчни и няма да видиш никаква разлика ... след месец излиза nokia 930 виж нея първо
May 28 2014, 11:11http://www.phonearena.com/image.php?m=Article...mp;popup=1
May 28 2014, 15:24Ще я видя нокията непременно, но много бавно навлизат у нас след премиерите си.
Jun 24 2014, 01:53amazon.de че и са по евтини в повечето случаи и идват бърже, а гаранцията до колкото знам важи в всеки нокия оторизиран сервиз
Jun 24 2014, 10:16Не ми харесва, че няма слот за външна карта и че не се сменя батерията, но иначе отдавна съм хвърлил око на тия Лумии.
Jun 25 2014, 17:45