Ducky
За добро утро. Понеже небето вече розовее и чувам от отворения прозорец как влака ми идва, а аз съм още в нас. (:
mitternacht
Как се запознахте с гаджето? С какво спечели вниманието ви? Бързо ли хлътнахте?
hurmaqny
Да пътуваш с БДЖ е винаги забавно. Чак ми се плаче.
mitternacht
Печелили ли сте нещо от тото, лотария ор съмтин?
nacholibre
въпрос към уеб-разработчиците: чували/използвали ли сте grunt, bower, yeoman? Angularjs, backbonejs, requirejs? Събудих се от дълъг javascript сън....
http://i.imgur.com/uCNpO2R.gif
May 21 2014, 17:35Do tell more.
May 21 2014, 17:52http://www.youtube.com/watch?v=jngDE2PjQNE (music)
May 21 2014, 18:26