https://www.youtube.com/watch?v=bibXZUZVonw
52 :О
и аз играх за малко и направих 52 more here: http://youtu.be/HTCyHGEkNqc
72 ;o
и аз (:
@Rx-Ende Ситроена ли?
ne be, c4 e explosive :-D
@blacksnoopy ^ this
http://i.imgur.com/WBnBst9.jpg
Ахахахах
какъв бан? не съм нарушил условията -> http://edno23.eu/terms и @pacopetkov, nope
Рекламираш си тъпотията.
@hurmaqny +1 !
@_e7 за кмет, любимия ми бъг в едното <3
числото 2 го има и в датата, на поста
Но предполагам в големите супермаркети като Метро или Кауфланд ще има. (:
Е да ама аз пия по чаша на ден, т.е за 4 дни го изпивам Не ми се занимава на всеки 4 дни,а и не е по-евтино мисля
Е, аз по принцип нямам какво да правя, за това се занимавам, иначе си права, не е по-евтино.
Ако намериш обаче време и имаш желание ти препоръчвам да пробваш това: http://www.zdravei.org/portfolio/detail/kozunache/ Голяма вкуснотийка е. (:
Аз пък ти препоръчвам орчата де чуфа http://www.tienda.com/food/products/nt-15.html Измислена от Валенсианци и много вкусна
i got my own wallpaper http://i.imgur.com/a8MjXjY.jpg
ме 2. need to relink
http://manybooks.net/titles/namenother09passw...rrect.html
sega?
всичко е ок вече, даже си я свалих, грабва окото.
Preporuchaite nqkakvi takiva, che sum v 2 sedmichen otpusk :d
but Lana, tho.. http://i.imgur.com/S31fXrl.jpg
(: das si anaL das
http://www.pogdesign.co.uk/cat/ is better
Може да изглежда по-добре, но в календара липсва този епизод на Доктора... Съкс.
https://www.youtube.com/watch?v=j0Zb8G8rE1g
Столичани в повече
а бе да, дървото на живота
fringe
Da Vinci's Demons, Hannibal
the wire - e nai-dobriqt, koito sum gledala
https://www.youtube.com/watch?v=WQTtH7CbDPw Айде добре дошъл
хеехех е това е поздрав! :* misi
:*