Първо жена съм, второ - аз почти не си поддържам блога и определено не го поддържам за пари. Но критика е винаги добре дошла. Научава се нещо полезно в тази..
група ако се търси контакт. И аз предложих контакт. Явно не е "кацнало" правилно, за което искрено съжалявам. Ако егото е по-малко всичко принципно е по-лесно
някой друг има ли го тоя проблем?? Да се обади, ако има
Apr 07 2014, 14:06@engise проблема е в твоя телевизор, при мен е добре
Apr 07 2014, 14:07И при мене е добре...
Apr 07 2014, 14:13много добро
Apr 07 2014, 16:23мерси
Apr 07 2014, 16:27