Ужас. :/
meh, twitter sucks donkey balls, edno23 rullz
http://bogleech.com/pokemon/slowpoke.png
Nope. Just haven't got the chance to test it out myself until now. And God, it is ugly.
аз не виждам прилика
От няколко години се каня да си направя туитър, и дилемата продължава.
#STAHP
http://www.youtube.com/watch?v=ynlNxXHqJks има даже тематично заглавие
Няколко секунди по-късно... http://i.imgur.com/ibQjQUD.png
общо взето разпъват един локум... и финала не е на нивото на филма
Да, прекалено дълъг са го направили, но ми беше интересно и ми си ще да си го имам и на английски само. Мерси, че се отзова толкова бързо, @bgdn!
Ако ти се гледа един хубав филм изцъкай Margin Call пак е по темата...
С Kevin Spacey е. Ще се гледа на 100%! Thanks!
А Jeremy Irons? Всъщност филма има съзвездие от брутални актьори и е една скрита перла.
поне хубав ли е
http://our.gallery
с цел продажба или ще го ползваш? в момента още има хубави имена като твоето ама нз дали си заслужават...
мисля да го ползвам , ако не ще гледам да го продам
хубави са, обаче след 3 месеца да не започнат да издават звуци като на робокоп като върви
Българските улици... кал, локви, умрели кучета, военни окопи, разкопки от римско време Горките прОжини
Грозни ...
yuck
Ама удобни ! и има едни чисто черни мн яки <3
Пази го... Има Gorilla Glass 2, но не разчитай на това. Сложи го в калъф скоро
Неее : ( Не искам калъф хаха, ох добре. Лош си
Освен ако не искаш това да се случи с телефона ти, вземи си калъф http://i.imgur.com/GdRyQTK.png
Това се случи с предния! No more !
потърси в гугъл Joan Cornellà
nope.
lets party http://goo.gl/ZaUHFg
За да има лобизъм, не трябва ли все пак поне група хора да подкрепят?
лобизъм в парламента с купуване на депутати и прокарване на закони в услуга на даден човек или компания
ясно, благодаря ти
i don't actually give a fuck, лафка са добри и са винаги любезни
https://twitter.com/Iafkabg - the real shit
Никак ;д
Пробвай докато не се получи.
Ама смени си още веднъж аватара ох, i get it
Ама нимоа да си избера, бе майка..
Ама не се оплаквай.
pandaminati http://s.shr.lc/MFgnzt
честно казано сега забелязвам колко много падни има тук
ама моята е доста симпатична, мдам
Ужас. :/
Feb 18 2014, 23:05