@viktorkoichew тебе ще те рикролна много здраво един ден в бъдеще, запомни ми думите и после ще ти изпратя този пост, като за доказалтество за обещание
Вие кое #GoT персонаж сте? Аз съм Daenerys и не знам как ме кара да се чувствам това. Иначе... Можете да постнете вашия резултат с картинка в нов пост.
Значи аз FIFA 14 играя на PC откакто е излезнала. И се играе и изглежда по-добре от xbox 360. Въпроса е, че FIFA 14 за xbox1 и ps4 е много по-различна.
Любов.
Jan 29 2014, 22:19 през mobihttp://www.youtube.com/watch?v=XeP6-MGR2ho
Jan 29 2014, 22:23