belushka20
Еее и аз най-сетне съм със умен телефон. Samsung Galaxy Core Duos. Ии съм мобилна като дупеееее.
Ducky
От няколко месеца се мъча да изтрия тези 2 вируса и не се получава. Някой да има идея как да ги махна?
Kraff
На какво ли не попада човек, докато се щура безцелно из гуглето…
viktorkoichew
Прости греховете ми, Боже. Греховете на младостта ми, греховете на възрастта ми. Греховете на душата ми. Греховете на ума ми. Доброволно допуснатите ми грехове.
mitternacht
I get horny when I'm angry... Това сигурно е неоткритият инстринкт "Fuck and fight"
notexist
Сони или Филипс са по добри за слушалки?
_e7
нарисувайте вежди на кучето си с перманентен маркер
notexist
На косъм ми се размина с един от добрите ми приятели.. (щото нали казах, че нямам най-добър, имам много добри ;д) Ама ей толко . ни оставаше, ужас.
notexist
Мисля да си купувам зелени лещи ;д
Честито телефонче
Jan 03 2014, 01:26Тенкююю баба
Jan 03 2014, 01:27честито, със здраве да го счупиш (замисли се, това е най-якото пожелание)
и бонус точки за "мобилна като дупеееее"
Jan 03 2014, 02:19Лол
Jan 03 2014, 10:30http://edno23.eu/m/
Jan 03 2014, 12:29