mitternacht
ALL GLORY to да орегон бляк трюфле!
Ethernet
Май само тук не съм наспамил.
blacksnoopy
Тоя Skype съвсем се бъгна. Днес и на двете PC-та държи огромно количество от CPU-то и прави цялата система практически неизползваема
belushka20
Дръжте се така с всички, сякаш имат рожден ден ^_^
_e7
ако можех да се върна във времето и ако нямах право да подскажа числата от тотото, щях да си кажа, че на 27.01.2009 да започна да добивам bitcoins
Ducky
За да разнообразят съботния учебен ден, някои от учениците излязоха и танцуваха самба във фоайетата на всеки етаж. (: