aviatrix
фейсбук фиида ми се е превърнал в гейм аф тронс мемета... and i don't even watch that :|
_e7
cd ~/Music/;mkdir "Vazrojdenski";cd Vazrojdenski/;youtube-dl --extract-audio --audio-format mp3 -i https://www.youtube.com/playlist?list=PL4976EB30C474E280
Rx-Ende
Depressing short stories "Последното нещо, което видя бе лепенката Дете в колата на задното стъкло"
hurmaqny
You have 6 disappointments today.
Bobdweller
Пиша коментар на телефона, който завършва на "comedy gold" и клавиатурата директно ми предлага laughing emoji-то, което и исках. What a time to be alive.
bgdn
„Той провокира желанието, но отнема възможностите”
(It provokes the desire, but it takes away the performance)
_e7
Обява за работа: you need at least 5 years of experience in HTML5 and CSS4
aviatrix
Pineapples are in my head
aviatrix
Оказа се че съм пропуснал сезон 2 на The Man in the High Castle, oh boy oh boy
+ че хайпа за събитията, които чакахме 7 години най-накрая започнаха да се случват.. и въпреки че лесно може да се предвидят, когато ги видиш най-накрая след
Sep 02 2017, 18:18толкова чакане, уау ефекта си е на макс
Sep 02 2017, 18:19и да не забравяме актьорската игра
Sep 02 2017, 18:23Чак па много.
Sep 02 2017, 18:42аз съм гледал до 6ти сезон и ако трябва да съм честен, не е зле ама е далеч от това което го изкарват и се дразня, че толкова много се говори за него
Sep 02 2017, 21:03