_e7
Плс предложете добра чуждестранна хостинг фирма.
hurmaqny
Ain't no king man, she's my queen.
Bobdweller
Чудесно - в рейса за Каварна пред мен седи пиян и миризлив циганин. This is gonna be fun... Oh well... Should be worth it in the long run.
Bobdweller
След доста време тегавина в офиса, най-накрая е време да се отдам на заслужен 16-дневен отдих на морето. Social mode: OFF. Chill mode: ON!
blacksnoopy
От 13 месеца гледам Batman v Superman. Най-накрая го приключих!
blacksnoopy
Един българин в Северна Корея
mitternacht
"кде су ливаде и миришу траве..." music