Търсене на постове: #m

-=*****=-
mitternacht
"Pyongyang warns of nuclear strike on US, as Donald Trump pledges to 'solve North Korea problem'"... WW3 lol
hurmaqny
And now... the weather.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
I HEAR THUNDER!
Теодор Георгиев
tedo92
К'о правим, когато усещането, което бива наричано imposter syndrome, всъщност е вярно и наистина се окажеш imposter, а?
hurmaqny
Yes, dreams do come true. Yes, nightmares are also dreams.
Snoopy
blacksnoopy
Уикенд в Търново - звучи добре
Alex Moran ™
eMkyyy
Дремя на летището в Орландо и Free internet-a е по-добре да го няма от колкото да се мъча с 4mbps.
Боби
hq720.jpg
Bobdweller
Прибирам се от кино и научавам, че Invader Zim се завръща с ФИЛМ!? FUCK YES бе!!! Добре, че стана тренд да се връщат стари неща за носталгия. Dis gunna be gud.
Боби
Bobdweller
Пускам Ghost in the Shell анимето от 1995 и после директно отивам на кино да гледам холивудската версия. We'll see how it goes.
Теодор Георгиев
tedo92
@Bobdweller you'd get it :D
http://www.ebay.com/itm/1998-McDonalds-Mulan-Szechuan-McNugget-Dippin...gayN
Боби
rick-and-morty.png Bobdweller
Rick & Morty пак доказа, че е анимация, където всичко е възможно. Колко много неща събраха в един епизод! Best April Fools ever! Нямам търпение за още епизоди!
Боби
17457425_601282540082731_3265885509284664455_n.jpg Bobdweller
Исках да стана значително по-рано днес, за да карам колело, но вместо това станах сега и просто ще гледам Rick and Morty. :D
Теодор Георгиев
tedo92
На 1ви април Adult Swim пуснаха нов епизод на Rick & Morty. Aaaaaand that's the way the news goes!
https://vid.me/3Ljb
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
днес малко размазах на Mortal Kombat XL
https://clips.twitch.tv/OutstandingRepleteSpiderGOWSkull
Боби
Bobdweller
Почти си свърших работата за месеца и като се прибера ще се отдам на Nier: Automata изцяло, след като няколко дни не можех заради проклетите крайни срокове. :D
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата