eMkyyy
Дайте ми идея за интернет без договор с някакво преносимо у-во в BG .
hurmaqny
Когато всички вкъщи ще гласуват за ГЕРБ (отново), ама трябва да си говориш с тях, щото са ти роднини.
aviatrix
WAKE UP jawdkjadnaidakdajkdkandakdkanjwd WAKE UP !
Rx-Ende
Tom Riddle - Първият чатбот!
belushka20
Начи, хваля се - Бебо днес е на 2 месеца! Пръцлива сряда от нас!
mitternacht
And I think to myself... what a wonderful world....
Bobdweller
Pizza, coke and Samurai Jack Season 5, Episode 1, followed by some Nier: Automata. It's gonna be a good night.
aviatrix
my little monster :3 ( more pics in the link)
http://imgur.com/a/Hzz4p
belushka20
Ако искате да спечелите една жена на 8ми март - Занесете й кюфте, кебапче, картофки.. И й кажете, че е поотслабнала. Гаранция Blowjob!
Колко гига мислиш да пукаш на месец? Ако е до 50 може да ти предложа това - http://www.mtel.bg/mtel-NET-BOX
Mar 30 2017, 16:18т.е. аз ще вземам просто временно да ти го оставя; но трябва ми кажеш дати
Mar 30 2017, 16:19Ами ще ми трябва само за онлайн филми и youtube и щъкане по сайтове. Нищо специално. Сигурно от 15 април някъде до най-късно края на Май.
Mar 30 2017, 16:41http://www.bulsat.com/mobilni.php Extreme е доста добра оферта и като е Сим карта май ще мога да ползвам мобилен телефон за Hotspot само незнам как са с сигнала.
Mar 30 2017, 18:47виж параметрите - 50Г месечно. YT и филми правят ДОСТА.
Mar 30 2017, 21:26