sickornot
последно време слушах само дет метъл и това сега ми е толкова леко и успокояващо, че нз..
http://www.stereofox.com/namuuna-no-diggity
eMkyyy
Харесва ми , но 215 miles са доста малък пробег.Цената е добра ,но струва ли си>?
http://www.marketwatch.com/story/tesla-model-3-elon-musk-charges-up-t...4-01
alien_firefox
Новият албум на Babymetal цепи мрака.
Bobdweller
Just me, a pipe full of fun stuff and good music. Sometimes that's all you need to unwind after work.
Bobdweller
02 часа е. Here, have some randomness.
Bobdweller
Имам да довършвам някакви презентации за работа и се чувствам като в гимназията/уни, когато имах да пиша домашни/курсови - 0 желание и безцелно киснене в нета.
harlequin
If you keep following your dreams, they're going to file a restraining order.
Любим момент от филма, използван и в една любима песен: https://www.youtube.com/watch?v=EhrU08DjoVs
Apr 04 2016, 13:48