Bobdweller
Batman V Superman определено ми хареса повече на второ гледане. Прекалено мн неща са вкарали за 2 часа и 1/2, че да можеш да ги осмислиш и оцениш 1вия път. 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2975590/
_e7
само аз ли съм обезпокоен заради броя на чернилките
blacksnoopy
Утре ще е голям тест за психиката - 6 часа въртене на обиколки като хамстер на трасе с дължина 650м
mitternacht
Пуснах си некъв "хип-хоп" на 10+ години (Шамара и т.н.). Такъв дебилизъм няма, дееба.... :/
bgdn
Бързо мнение. Смешно ли ви е?
dandelion
Virtual reality classes today
eMkyyy
Ще се цитирам ,но мисля ,че е вярно "Мъжете не ревем освен ако Spider-Man не умре в някой от филмите ! " .
Пак ще е по-добре от нашето дето похарчили милиони за него и накрая приличало на яйца по панагюрски
Mar 27 2016, 21:14че ко им е на яйцата по панагюрски ве? @mitternacht
Mar 27 2016, 23:37