Търсене на постове: #mist

Михаил
SHARKPENT
@miStalE блазе ти :(
Our
Ourz
@miStalE Е защо не ? Ако учиш редовно и се стараеш може и след 15 да стигнеш до 10-ти ... :D
Our
Ourz
@miStalE Хахахах ... след още 20 години ще ти е още по-хубаво :D
Our
Ourz
@miStalE Хаха... пак добре :D Ама малко ви чувствам като в първи клас нещо ... :D :P
Our
Ourz
@miStalE Браво, браво ... 25 стотни се губят ? Що така ? :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@miStalE :D Знам, че ти звучи странно, но вземи 1 съвет от мен ... Ако научиш английски много врати се отварят !
Our
Ourz
@miStalE Have u learned the poem ?! :D
Our
Ourz
@miStalE Ооф... верно ... погребален блус ... и това учиш на изуст ? Да не си в медицинско ? xD
Our
Ourz
@miStalE Кво ?! :D Погребенечско синьо ? :D Как се превежда това ?
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Yalamov Еми не знам но аз съм ходил и на частни уроци които спечелих в даскало ... @miStalE еми учи по усърдно ;)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@miStalE Учи английски докато можеш ;) Защото сега е безплатно а после по 100-200 лв ;) Аз уча английски от детската градина и го знам перфектно :)
Our
Ourz
@miStalE К'во стихотворение бе ? :)
Георги Цветанов
1254942259125769.jpg t0m3kk
@miStalE ето така една тъничка усмивка :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@miStalE а не трябва :) просто 1 усмивка и т'фа е ;)
Георги Цветанов
t0m3kk
@miStalE споко е недей така тъжно... я се усмихни и не давай на хората да ти развалят настроението!
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата