Търсене на постове: #mist

Мирослав Петров
miro91
@miStalE хаха гледай да не заспиш. аз пък отивам на волейбол, пак да направя няколко забива, и някой друг мощен сервис, че вчера много ми вървеше
В. Сотиров
sown
@miStalE ще чакам ^^
В. Сотиров
sown
@miStalE любим ми е.. и удря доста в главицата ^^
В. Сотиров
sown
@miStalE за теб един Нескуик, за мен един бял руснак ^^
В. Сотиров
sown
@miStalE само кажи кога, каде ...и ще имаш най-бруталния Nesquik ^^
В. Сотиров
sown
@miStalE пия бира, водка ,ракия ,уиски ^^
В. Сотиров
sown
@miStalE поздрави аз 4ката :D
Denis Zhekov
Snooby
@tenderlilac @miStalE мерси ^^
Our
Ourz
@miStalE Хаха... добре че :) Върви ли даскалото :D (grin)
Our
Ourz
@miStalE ахаа.. хаха ... аз реших, че чак сега си отишла от тогава :)
Our
Ourz
@miStalE Мда... явно доста светкавично си отишла да го вземеш :)
Our
Ourz
@miStalE T'ва същият паспорт, който щеше да вземаш преди месец и нещо ?
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE хаха много кофти, аз чатих до 4 и половина и в 11 ме събудиха за кафе ;( :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Mistadobalina, Mistabobdobalina. :D
Мирослав Петров
miro91
@miStalE къде бе, до сега имам шестица и петица :)
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата