Търсене на постове: #mist

Радослав
Soul4o
@miStalE това е защото не му подаваш достатъчно ток на процесора и той не може да обработва достатъчно бързо информацията ;)
Йордан Яламов
Yalamov
@miStalE До каква степен е натоварен процесора на компютъра.
Радослав
Soul4o
@miStalE едното ти показва колко процента товариш в момента процесора, а другото би трябвало да ти показва колко % от рамта използваш =p
Йордан Яламов
Yalamov
@miStalE cpu метър :)
Радослав
Soul4o
@miStalE няма смисъл. Това е да ти пести батерията. Като си на зарядно не можеш да я изхабиш ;)
Йордан Яламов
Yalamov
@miStalE ще си счупиш очите.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE опр. не е ...
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE Постоянно си го държи в тока.А като почне да гърми слага батерията и го гаси от контакта.
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE щом е в тока няма значение.Ако е тока давай му хай. Един приятел почти не използва батерията. Така си седи.Удължава и живота като не я ползва.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Soul4o @miStalE и така става :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE High performance - когато си на зарядно , а щом ти засича на power saver ползвай баланцед когато си на батерия както преди :)
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE не ти трябва хай перформарс ако киснеш само в Интернет и скайпа.Ако правиш някви неща с фотошопа или други големи програми тогава го направи на хай
Йордан Яламов
Yalamov
@miStalE Ами не знам дали си забелязала, но на хай пърформанс е светъл екрана на макс, на баланс е по- малко светъл, а на пауър сейвър няма прозрачност.
Радослав
Soul4o
@miStalE ако ще браузваш в нета - баланс. Ако ще разцъкваш нещо - хай. Ако имаш зарядно - хай. :P
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE np :P
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата