@miStalE щом е в тока няма значение.Ако е тока давай му хай. Един приятел почти не използва батерията. Така си седи.Удължава и живота като не я ползва.
@miStalE не ти трябва хай перформарс ако киснеш само в Интернет и скайпа.Ако правиш някви неща с фотошопа или други големи програми тогава го направи на хай
@miStalE Ами не знам дали си забелязала, но на хай пърформанс е светъл екрана на макс, на баланс е по- малко светъл, а на пауър сейвър няма прозрачност.