Търсене на постове: #mist

Преслав Панайотов
pisio
@miStalE Защото не чете постоянно харда.И някой неща се гасят и се пускат от време на време. Даивай го на баланс.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE защото когато подава по малко ток , намаля производителността на лаптопа :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE да ползваш high performance не е много изгодно :D ( de ja vu )
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE ми power saver ти намаля консумацията на ток , balanced е нещо средно между двете a hight performance гълта много ток .. и като си на батерия ...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE има :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE зависи дали е включен в тока или не ако е на батерия power saver ако е в тока high performance :)
Радослав
Soul4o
@miStalE видях останалите снимки от басейна... и тази изглежда най-добре :p
Радослав
Soul4o
@miStalE размилих :D
Радослав
Soul4o
@miStalE снимката, която най-малко ми харесва, теб те радва ? :D
Ally
alish
...I don't know who I'm meant to be. I guess it's just the person that I am. Often I've felt that I don't wade Into the gift of my mistake...
Axel
axel
@miStalE дам тя като малка имаше микроблог сега аз си имам собствен и нейния го зарязах... XD
Axel
axel
@miStalE е как ще няма
Ruslan Trad
Sham
@miStalE thanks :)
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE бяха искуственни
Преслав Панайотов
pisio
@miStalE ЕеЕЕ не знам. Една от моят клас беше с 3-4 см в продължение на една седмица.Хващаше химикалката мн смешно.
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата