Търсене на постове: #mist

kypidoncheto
@miStalE oO ne be ne NEEEE ! az sum kypidon , edinstweniq :P !
kypidoncheto
@miStalE dawai produljawai moje posle malko da mi pomogne6 :P:P
Едиз
flesh4edd
@miStalE хаха,лесно е да си кажеш
Едиз
flesh4edd
@miStalE ъхх...то безтуй аз си плащам, но майка ми познава доставчика и ще може да спре нета по всяко време :(
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE аха разбирам :D ай лека нощ от мен
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE е че аз до преди малко не бях ли прав ? :D
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE Така, е то лошо няма бе :)
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE е тогава значи няма опасност да ме забравят, аз съм скромно момче :D :P
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE Е, че що да ме забравят :D
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE така е, така е , трудно е да си звезда... :D баммм стига съм говорил глупости :D
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE Внимавам аз ама като ми се мятат фенките по врата се чудя какво да правя :D
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE хаха недей, че ще вземе много да ми се качи самочувствието :D Тва да имаш фенове не е лесна работа да знаеш :D
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE хехе мерси :D
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE тази на MP3-ката която е не е песен с която се гордеем в същност.. това е първата ни авторска песен
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE Мерси :)
Страница: 78 79 80 81 82

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата