Търсене на постове: #mist

Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE Тази втората песен е с по хубаво качество може да си я дръпнеш да я чуеш :)
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE поп-рок група " NISMO" http://d-marinov.blogspot.com/2009/03/nismo-sls-live.html не е много добро качеството http://bdpmall.com/nismo/
Стоян Николов
amigo
@miStalE хаха кк
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE Еми да решихме да направим нещо добро, ще участват 3 групи и 1 рапър, а аз съм част от едната група както и другите 2 момчета
Дацко Маринов
NjoYko
@miStalE Мерси :)
Стоян Николов
amigo
@miStalE ще ти ги дам бре ама ги нямам :D Освен някаде из мечтите ми ама не знам дали по магазините приемат такава валута :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@miStalE Яко. :D
Йордан
Qlamoff
@miStalE Лека бре :P
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE ooo от както се захванах с модинг, осъзнах че не всичко е толкова лесно, колкото изглежда :D
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE аз съм мислил за подобен проект, но срещнах известни затруднения :D
Digital Rebel
digitalr79
@miStalE мерсиииииииииии!!! :)
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE Честит имен ден (sun) (hug) пожелавам ти всички банални пожелания, които ги пожелават в такива дни... и нещо повече даже ^^
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE на какво се дължи това ти кофти изражение
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE объркала си човечето, защо не опиташ с :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@miStalE *спасяв*?
Страница: 79 80 81 82 83

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата