Търсене на постове: #mist

AM
1223450689876446.gif Mishef
Ревю: Edno23 Contest: Miss & Mister
http://svejo.net/home/link_summary/85221-Edno23-Contest-Mis...ster
BuKToP
Сори, но... Miss & Mister Edno23 не е добре засега :( Явно гласовете се записват в кукита... Имам ФФ, ИЕ, Опера, Сафари, Chrome... 5-6 пъти гласувах за @NaduFka
Петър Илиев
pesho
Вече е достъпен сайта на конкурса за Miss & Mister Edno23, който @man0l и @naddito организират. За повече инфо клик на линка и следете @miss
http://www.edno23contest.com/
Йордан
Qlamoff
@miStalE айде до после, че влизам да се къпя :)
Йордан
Qlamoff
@miStalE ами сега нямам поръчки и съм на разноските на наще... не мога да си го позволя :D:D
Йордан
Qlamoff
@miStalE така се радвах, че после ми честваха помен :D ама се възродих...
Йордан
Qlamoff
@miStalE ee аз пък имам шест 2ки миналата година и пак със 5 завърших :D:D:D
Йордан
Qlamoff
@miStalE 7ми :[ ама ако дойде реч за биричка- годините нямат значение :D
Йордан
Qlamoff
@miStalE ее значи по-голям преговор... аз имах 1 час само ;d
Стефан Митев
Rx-Ende
@miStalE Аз не питам :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@miStalE Рали, ако не те открадне Йордан преди мен - АЗ ТЕ ЗИМАМ! :D
Йордан
Qlamoff
@silia @miStalE да ама аз а входното имах 3 уе :D
Йордан
Qlamoff
@miStalE Запомних... Ралица Ралица Ралица Ралица Ралица Бира Бира Бира ъъъ @Rx-Ende сънувах снощи бирата бирата бирата.... ъъъ....
Йордан
Qlamoff
@miStalE хилоу приятно ми е... ъъъ... Го... Ъъъ Йордан бе Йордан :)
Стефан Митев
1223223083649136.jpg Rx-Ende
Само да споделя на всички, които ме следят, че @miStalE е момичето от снимката! :D (да, аз плюскам до нея.. :D)
Страница: 85 86 87 88 89

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата