Търсене на постове: #mist

Никола Кацаров
escapeboy
@ChemistryLady аз си бях харесал N81 8GB.... но като го видях на живо взех да се отказвам... и се чудя дали да не дочакам N96
Никола Кацаров
escapeboy
@ChemistryLady точно за Nokia :)
yordanoff
@ChemistryLady и Русия бият
Бахар Мустафа
axeny
@ChemistryLady Много благодаря
Яна Мицева
YanaMitseva
@ChemistryLady аз щях да си го тегля, ама нещо все без суптитри го намирам! ще почакам още... казват че става!
Drъnata
Dr1nata
Male tuka ot sno6ti ne e spiralo da vali.I az optimista da tr1gna bez 4ad1r i baq me povalq.Iskam ve4e sl1nce 4e da hodq na plaj!
Михаелина Лилова
Mihaelina
Jenata programist e kato morskoto svin4e - nqma ob6to nito s moreto, nito sys svinete
Rosh_twO
aha razkrih misteriqta!!! 4asovnika na mikrovylnovata pokazva 0:28 na4i toka e gasnal i e do6yl predi okolo 30 min!!!!
Филми
filmi
По кината върви филмът The Mist, който изглежда доста обещаващ ужас по Стивън Кинг. Режисьорът е Frank Darabont (The Shawshank Redemption, The Green Mile)
http://www.imdb.com/title/tt0884328/
mrbones
mrbones
of ot freelancer-i i programisti mi idva da se zahvana sus zemedelie veche .... ne ostana koi da mesi hlqba ot developeri ...
sasho
Programming is just like sex, one mistake and you have to support it for the rest of your life
Страница: 85 86 87 88 89

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата