mitternacht
ITS HAPPANIN WW3 SOON lol
eMkyyy
Някой има ли идея ориентировъчно какво пари може да прави един CCNA в България?Питам просто информативно.Бях чел за някакви 2000-2500лв в HP,но това са легенди.
Bobdweller
Има ли фенове на култовата класика Evil Dead тук? Ами, създалят й Sam Raimi я възкрасява с нов сериал... and it's so bad it's good! B-movie turned into series!
http://www.imdb.com/title/tt4189022/
hurmaqny
Осъзнаваш, че си тръгваш когато те махнат от графика. :/
eMkyyy
Жената може да е всякаква ,но кучето и колата трябва да са Немски !
eMkyyy
"Those who are heartless once cared too much"
eMkyyy
Кацам в Истанбул на 28ми вечерта късно . Как да стигна до Бургас? Any ideas?
ohhh sheeit по непотвърдена онформация единият пилот е убит итс хабанииин
Nov 24 2015, 13:47баси как се радва ...
Nov 24 2015, 14:15Damn I'm late for the party! What happened?
Nov 24 2015, 14:27WW3 soon fellow S.T.A.L.K.E.R.???
Nov 24 2015, 14:29shit. пуйката е рип. следваща е българия
Nov 25 2015, 05:13