alien_firefox
The lion. May we all wake the fuck up!
eddy
супер, готиното време продължава поне още 10 дена ;р
blacksnoopy
Май не съм добре, щом това съм си го пуснал на repeat и си се кефя
mitternacht
Ако имах доверие в другите шофьори - тоест, не ме беше шубе да карам, ако имах доверие в катаджиите, ако имах доверие в пътищата, ако имах желание да се науча..
podmatrix
Parkway Drive - "Wild Eyes"
eMkyyy
Днеска взех стария ми iPhone 4 от рафта на който хваща прах и много повече му се накефих от "огромния" ми S6 . Трябва да правят iPhone 4 с specs на S6 !
aviatrix
добрее... подкарах Logstash да импортира и парсва nginx-логовете в ElasticSearch the result >
http://i.imgur.com/KUx7VRm.png
не се и учудих
Nov 17 2015, 01:08https://i.imgur.com/O6aczoA.jpg
Nov 17 2015, 07:35