escapeboy
а добро ми утро... интеграцията на новият дизайн с wordpress върви добре...
escapeboy
така... новият дизайн на нещо_си.нет е готов... остава да се науча как се прави wordpress тема...
Nick
Винаги ми е бил странен стилът на пеене на солиста на Cypress Hill, но чак сега успявам да го асоциирам с нещо. Прилича ми кудкудякане на кокошки, дишали хелий!