@_GaN_ за добавките на Safari... аз лично имам всичко нужно само Mouse Gestures ми липсват, но мисля, че има добавки и за това... само трябва да се търси
Safari ми е крашвал 1 и то при много табове и много флаш реклами в един сайт. Да отбележа, че системата беше SWAP-нала почти на макс. Иначе 6+ оценка от мен!
@NetCutter аз лично днес направих ъпдейт на Safari и вече ползвам активно Safari и за develop с менютo Develop... много ми е удобно. И виждам CSS3 нещата