Търсене на постове: #safari

Ruslan Trad
Sham
http://www.apple.com/safari/download/ нали за това говорим?
svejo.net
svejo
И хоп :) за всички PIMPERS ;) , които съм оспял да зарибя със Safari ... "пимпнете" си "Сафарито" от тук - http://pimpmysafari.com/
svejo.net
svejo
@_GaN_ за добавките на Safari... аз лично имам всичко нужно само Mouse Gestures ми липсват, но мисля, че има добавки и за това... само трябва да се търси ;)
svejo.net
svejo
Safari ми е крашвал 1 и то при много табове и много флаш реклами в един сайт. Да отбележа, че системата беше SWAP-нала почти на макс. Иначе 6+ оценка от мен!
GaN
_GaN_
Това, което ми липсва при Safari са множеството добавки на Firefox :( Всичко точно иначе, ама ако вземат да пуснат и разни добавки ще съм по-доволен :)
GaN
_GaN_
@Sham - вече около час тествам Safari-то и съм много доволен. Много бързо зарежда, изчистен дизайн, приятно за окото, изобщо доволен съм!
GaN
_GaN_
Зарибен от svejo.net разработчиците сега и аз съм със Safari и след първите 5 минути съм доволен. Да видим как ще се дърви после ;)
svejo.net
svejo
@NetCutter аз лично днес направих ъпдейт на Safari и вече ползвам активно Safari и за develop с менютo Develop... много ми е удобно. И виждам CSS3 нещата ;)
Snoopy
blacksnoopy
Safari за Windows... no, thanks :)
svejo.net
svejo
Между другото препоръчвам на всички с Windows Safari браузъра! Много ме кефи... не бях свикнал в началото не сега ми струва по-добре от всичко друго ;)
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата