antubis
Хах. Chrome не се справя никак с отрицателен letter-spacing, а Safari - да. Странно ...
Angelo
Когато го смъкна в таскбара освобождава RAM and CPU. - Safari!
Angelo
Okaza se che safari e strahoten browser. A doskoro ne znaeh daje che ima versiq za windows vuobshte. Kakuv sum shemo a?
GeorgeSG
Може пък да пробвам и Safari като вариант (again)
GeorgeSG
Май ще пробвам да браузвам със Safari да видя дали ще му свикна. Много ме кефи тоя браузър
pesho
Safari за Windows е разкошно с малки забележки. Как да махна синята лента, която отбелязва фокусираните инпути ? Как да изключа дразнещото размазване на текста?
pesho
Piem kafe s miloto v bivshoto safari i slushame kultovata rap grupa ot blizkoto minalo Hitrite Mechoci. Veselba!