Търсене на постове: #safari

Маруш "Луци" Денчев
antubis
Хах. Chrome не се справя никак с отрицателен letter-spacing, а Safari - да. Странно ...
Angelo
Когато го смъкна в таскбара освобождава RAM and CPU. - Safari!
Angelo
Okaza se che safari e strahoten browser. A doskoro ne znaeh daje che ima versiq za windows vuobshte. Kakuv sum shemo a?
The Bot
bot23
[ff123] Safari 3.1 and Google Chrome CSS Hack (via Blog) http://tinyurl.com/3rc7rd
Явор
ogynche
Mobile Safari рулира! :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Може пък да пробвам и Safari като вариант (again)
Стефан Митев
Rx-Ende
@GeorgeSG Защо просто не ползваш Reader през Safari?
Никола Павлов
Nick
@Mariyan, не мисля, че някой от браузърите може да изпревари Opera откъм икономичност. Откъм скорост вероятно само Safari и FF3 (без разширения) имат шанс.
Владимир Комаров
Hamaelleon
Инсталирах си и Safari 3.1.2 за Win XP - не е зле.. ама още по-добре, че важните ми сайтове изглеждат така, както се очаква :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Май ще пробвам да браузвам със Safari да видя дали ще му свикна. Много ме кефи тоя браузър
Петър Илиев
pesho
Safari за Windows е разкошно с малки забележки. Как да махна синята лента, която отбелязва фокусираните инпути ? Как да изключа дразнещото размазване на текста?
Петър Илиев
pesho
Piem kafe s miloto v bivshoto safari i slushame kultovata rap grupa ot blizkoto minalo Hitrite Mechoci. Veselba!
Александър
aftercollabz
@Serjo Аз съм ту на Opera, ту на Mozilla, ту на Safari, че чак и на The World Browser. ;) Ама яко сърф му удрям.Полезни нещица намерих за четене. :)
svejo.net
svejo
Отново остановявам, че Safari цепи мокети :D ... направих уеб "MacOSX doc menu", което ползва "JS магии" и само на Safari иконите му са супер изобразени.
svejo.net
svejo
За НЕ Зарибените по Safari ето едно review, което не е обърнало внимание на Safari за developerс browser, но все пак ето го - http://tinyurl.com/2genj5
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата