aviatrix
Is this real life ? am I dreaming ?
Bobdweller
Аз по принцип съм си материален човек (за жалост) и винаги има безброй неща, за които искам да си дам парите. В момента едно от тях би било това. :>
eagle
Хайде, препоръчайте ми геймърска мишка без таван за цената. За подарък е.
Misha_
Да живееш с 5 момчета, при това геймъри никак не е лесно ..
Atian
Двама геймъри разговарят за живота: - Живота е игра с много тъп сюжет. - Да, но каква графика има само!
specter
Тениските ми пристигнаха най-сетне и съм много доволен от резултата... Ето едната ->
mitternacht
Nerdy girls. They will take over ze fuc*in' world!
И аз така реагирах като ни пуснаха тока днеска
Aug 24 2012, 11:29измъчват ви с ток? ох, горкичките
Aug 24 2012, 11:51Нямахме ток от вчера
Беше голям смях да гледаш 3ма геймъри без ток 
Aug 24 2012, 12:12аха, измъчвали са ви без ток
Aug 24 2012, 12:30hahaha
Aug 24 2012, 20:23