@pisio Аз предната вечер гледах Endgame и ми се стори пълна тъпня ,защото заспах в началото на филма. Геймър не е лош филма,нямаше много смислена история,но..
@man0l <<>>^^.. (изразява когато геймър играе макарена.. на ляво, на дясно..нагоре..надолу ) гадни геймърски съкращения, прекаленно l33t са за нас devs