@YanaMitseva - туй нашто студент не е като ората - ония ми писали някакви дивотии из форумите на УНСС... Пък на английски още не мога да се ориентирам (следва)
@blacksnoopy в www4u съм опитвал няколко дивотии, но спираха все нормални коментари. Освен да сложиш едно поле под име,мейл и сайт за смятане за bots и толкоз
Странни мисли се въртят в главата ми .. за неща погубени отдавна и погребани ... Защо ли се сещам сега ххх какво ли ще измисля този път ...Пак някоя дивотия