Търсене на постове: Диво

Светозар Георгиев
voic4e
@ryna Мога да ти кажа какво искам аз: искам жена която е диво, откачено, лудо влюбена до скъсване в мен и ме цени :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@cruzz16 : пък, пък, пък, няма да вали пък, щото е гадно да вали, пък.. и не съм от захар, ама става едни чадърища, едни дивотии, гадно е, пък, пък :P
ирина
ryna
от половин час се чудя каква дивотия да си лепна на блог-а още... не че ако му кажеш "дий" и няма да тръгне :):):) ама друго си съвсем да го оплескам :) :)
The Bot
bot23
[bgblogs] Дивото зове (via Blog) http://tinyurl.com/6y9awr
The Bot
bot23
[ff123] Дивото зове (via Blog) http://tinyurl.com/6y9awr
Владимир Комаров
Hamaelleon
засилих се с кодването.. първо попаднах на таблица с нехеширани пароли!!?!? паролите са в plain text, на такава неземна дивотия не бях попадал!?!? WTF!!!
---------
NetCutter
Кисна си в даскало и се чудя каква дивотиика да играя. Колебая се между RedAlert2 и CS 1.6 :D
Ив
rhea
Бойкотирам всички риалити дивотии, които се готвят да ни засипят от днес и вулгарно да се борят за вниманието ни, и излизам с приятели.
Ели
Po3u
НА TIESTО беше много якоооооооооооооо :) Леле, отдавна не бях ходила на толкова диво парти!
Боян Пейчев
JaG_
опитвам се да оправя тъпия xine да почне да зарежда субовете, но нещо не се получава... настроил съм енкодинги и всякакви дивотии и не ги отваря да го ...
Йордан
Qlamoff
Ето как изглежда кодирано: http://qlamoff.bg2.info/intro.html :D сложих всичко за фон- не ми се занимава с дивове и т.н... само ще използвам мапове за линковете
Георги
nickname778
@bubulinka значи си признаваш че ти започна първа.:D P.S. не знам дали знаеш ама освен аз и ти и някакви други хора ни четат дивотиите, дали не ги отегчаваме ?
---------
NetCutter
@X7r3M1s7a хах! Вярно, че ff3 увеличавало и изображения таблици, дивове...всичко. яко :P
Ив
rhea
Ехх, ако на мен ми се беше паднала такава тема за журналистика в СУ преди години сигурно и избор щях да имам, а не оная дивотия, която дори не помня.
---------
NetCutter
Мамка му и енджин! Ще си пиша дивотиите в require_once и толкова! Учебен проект, аз ще го мъча един месец за единия енджин!
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата