засилих се с кодването.. първо попаднах на таблица с нехеширани пароли!!?!? паролите са в plain text, на такава неземна дивотия не бях попадал!?!? WTF!!!
опитвам се да оправя тъпия xine да почне да зарежда субовете, но нещо не се получава... настроил съм енкодинги и всякакви дивотии и не ги отваря да го ...
Ето как изглежда кодирано: http://qlamoff.bg2.info/intro.html сложих всичко за фон- не ми се занимава с дивове и т.н... само ще използвам мапове за линковете
@bubulinka значи си признаваш че ти започна първа. P.S. не знам дали знаеш ама освен аз и ти и някакви други хора ни четат дивотиите, дали не ги отегчаваме ?