patblansh
имам най-сладурската нощна лампа на света, толкова културно си стои и ме гледа...Ерика веднага се опита да я охапе, но си изяде шамара
bgdn
ББ каза-Време беше.Ако това разстрои дъщеря ми,ще го набия тоя Станишев и после ще му пратя Желева за преводач в американския съд.
Kamino
Няколко разработки на американски учени от Университета в Мисури са свързани с използването на стъклото за възстановяване на повредени кости и стави.
http://nekerman.my-market.eu/2010/01/23/%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BA%D0%B...-401
patblansh
дано ерика е послушна днес, защото имам нужда от почивка и здрав сън, а не гризкане на пръстите на краката ми
Kamino
Североамериканските мамонти и другите исполински животни са измрели не преди 13 хиляди години, както се смяташе досега, а твърде по късно
https://sites.google.com/site/journalecology/eko-novini/severoamerika...sega
Sham
Хоули фък - американска "велика" комедия.