Търсене на постове: Ерика

semprom
@Rx-Ende честно казано съм мнооог учуден от руснаците ... такъв филм.. руски .. ако не чуеш, че говорят на руски ще кажеш, че е американски ;D
patblansh
имам най-сладурската нощна лампа на света, толкова културно си стои и ме гледа...Ерика веднага се опита да я охапе, но си изяде шамара
patblansh
навън е просто прекрасно ..с ерика си играем в снега, по-късно ще кача снимките.. Целим се със сняг. Тя също може да прави снежни топки :)
Peter Nikolow
bgdn
ББ каза-Време беше.Ако това разстрои дъщеря ми,ще го набия тоя Станишев и после ще му пратя Желева за преводач в американския съд.
patblansh
@antubis :) де и Ерика да беше така щастлива
Юлияна Шапкарова
Kamino
Няколко разработки на американски учени от Университета в Мисури са свързани с използването на стъклото за възстановяване на повредени кости и стави.
http://nekerman.my-market.eu/2010/01/23/%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BA%D0%B...-401
Vezz
1264001494951786.jpg tarato
Тих американец и № 36 с "Духът на времето" за сряда
http://vezz.blog.bg/zabavlenie/2010/01/20/tih-amerikanec-i-...6419
Светослав Стоянов
svetoslav
@skypecheck не просто по NOVA пуснаха колелото на късмета по американски стандарт. Водещият е Румен от "Сделка или не" ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Не се знае още. Те чак сега го потвърдиха за международен пазар. Говореше се, че ще е само за корея :) Март в америка, вероятно и в европа тогава :)
patblansh
дано ерика е послушна днес, защото имам нужда от почивка и здрав сън, а не гризкане на пръстите на краката ми
шУс!
notexist
@Angelo да, хубав е. но сякаш не носи много италианско в себе си. по скоро е американска любов, маскирана като италанска. хм.
Юлияна Шапкарова
Kamino
Североамериканските мамонти и другите исполински животни са измрели не преди 13 хиляди години, както се смяташе досега, а твърде по късно
https://sites.google.com/site/journalecology/eko-novini/severoamerika...sega
The Bot
bot23
[bgblogs] Как ги стигнахме американците http://tinyurl.com/yet7ozp
patblansh
Ерика е на път да повърне от преяждане. Имам чувството че и липсва нещо в мозъка, не може да яде колкото и сипя..наведнъж. Ето пак се задави и преглътна ? :(
Ruslan Trad
Sham
Хоули фък - американска "велика" комедия.
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата