svil4ok
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски форум: питаш нещо и теб те питат. Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
joronedelchev
Up in the Air е силно прехвален и фаворизиран филм. Не е лош, но и въобще не е това, което го изкарва американската критика.
totomir
Сандра Бълок и Джони Деп са любимците на американската публика | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/lyubopitni-novini/1094568-sandra-balok-i-dzho...ika-
bgdn
Press: "Американска туристка загина под краката на слон"; Лошо за слона сега ще обявят за терорист и американците ще пратят командоси
rovise
„Аватар“ е номинирани от Гилдията на американските продуценти
http://www.novini.rovise.net/?p=95
totomir
Ген. Флинт: Действията на американското разузнаване в Афганистан са "неграмотни" | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/svetat/9-severna-amerika-i-sasht/1094212-gen-...tniq
bgdn
"Американците са от Марс, европейците от Венера"
miro91
ей хора гледайте тази вечер в 01:00 по бтв синема сървайвър, ще има адски якото състезание, гледайте на какво са готови американците за 1 милион долара ...
hurmaqny
Все едно съм в няква американска църква! <3
rovise
„Шерлок Холмс“ победи „Аватар“ в бокс-офиса на Коледа в Северна Америка
http://news.rovise.net/?p=48