hippers
Ей, много смотано така, като всички американски сериали са в почивка...
patblansh
напълних си телефона с турска музика и ерика баду...баси комбинацията, трябваше да помисля за нещо междинно - Brooklyn Funk Essetials например..?
Sham
Мате е напитка с високо съдържание на кофеин; най-общо казано, това е южно-американска билка, подобна на чай.
http://ruslantrad.wordpress.com/2009/07/14/mate/
patblansh
все повече се зарибявам по ерика баду.... просто е мн талантлива тая жена, сигурно е от моята зодия
fcolor
Host Color e американска компания, чийто support се прави от България. Иначе е юридическо лице в САЩ.
stankoff
Днес в CarsBulgaria: Американският звяр Ford Shelby GT500
http://www.carsbulgaria.com/ford-shelby-gt500-1034
ZzZaPyr
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Sham
…Ню Йорк закъснява спрямо гринуичкото време, защото Америка е открита много по-късно… - хахах, кандидат-студентски бисери...