Търсене на постове: Ерика

Ruslan Trad
Sham
@disappointed а,радвам се, че е само това :) защото тези сериали са за предпочитане пред латиноамериканските, а и показват истински неща,ставащи там
Ruslan Trad
Sham
Американските канали имат доста да се учат за предаване на новини...не могат да се мерят с британците.
Виктор
human
@Yalamov Това им е компанията в америка, ако не се лъжа. Май имаха и .eu сайт. Въпреки всичко fcolor.bg изглежда най-добре :D
http://yalamov.edno23.com/view/post:334121
Георги Костадинов
Forsi
@Yalamov "Освен в България, имаме пазарен дял на американския и европейския пазар." ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
Много ми е забавно как в американските реклами повтарят телефонни номера по три пъти. :D Особено в радиата е изключително еднотипно.
GaN
1251568501812419.jpg _GaN_
Американци пак откриха топлата вода http://is.gd/2GfJT (чрез @svejo)
http://is.gd/2GfJU
Апостол Апостолов
apostoloff
www.SuperAstro.net/blog - блог за астрология, парапсихология и езотерика. Допълнение към комерсиалния сайт www.SperAstro.net.
Георги Динков
gogata2427
Българин подава домати на американка , тя възкликва : "For me ?" , а той отговаря : "Кви форми уе, т'фа са домати!?" :D:D:D
The Bot
bot23
[ff123] [shania16] Писма от Америка - 1 http://tinyurl.com/lopesr
Бахар Мустафа
axeny
@Jordanova добра идея :) - ама пък оперни изпълнители? Да не кажеш че ще включиш и играчи на американски футбол?
Мирослав Петров
miro91
@BUSTTER eми ще се сетиш най-после че са яки тия филмчета за американски пай
Мишо
muiiio
@patblansh Бе то щото линка с Ерика го смъкнах. Ако не си я дръпнала - кажи да го оправям.
Мишо
muiiio
@patblansh Успя ли да вземеш линка с микса на Ерика? Сега ти пуснах една песен на Естеро.
Мишо
muiiio
@patblansh Ми май не я знам, аз Ерика съвсем скоро я открих...
Мишо
muiiio
Пък аз се кефя и на Ерика Баду! Приятно миХче :)
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата