Търсене на постове: Ерика

Леприкон
ZzZaPyr
@Qlamoff празника е толкова български колкото американски, албански и т.н. Празника е католически, така че е неправилно да се каже, че не е български ;)
Красимир Крумов
1234017890173714.jpg leonartis
Със американски спътник и руски бинокъл засякох полицаи във вилите "Под манастира", не знам за какво бяха там, някакъв цивилен се кръсти, ръкомаха.Не се чуваше.
Светозар Георгиев
voic4e
От новините по Радио 1 Рок: "Хакери са проникнали в американската система за надписите върху таблата на пътната мрежа и са изписвали неверни и заблуждаващи
hope
Брой 114: Американски пъстърви ще ловят шуменските рибари . Заглавие във вестник: http://www.pokazatel.net/index.php?option=com...amp;Itemid
Мануел Симеонов
Manuel
Първото кормуване мина, карах малко извън и във града =) защо не караме и ние коли автоматик като тъпите Хамериканци, щеше да е тоолкова по-лесно и приятно.
Snoopy
blacksnoopy
@KOx2 гледах първите 10мин на рокнрола, спрях го, гледах първите 10 мин на вики кр барселона, спях го. явно ми се гледа американски екшън ;d
hope
- Тате, тате, далеч ли е Америка? - Не питай, а плувай, детето ми :-)) Приятна седмица.
Вангел Стоев
venom
Щяло да изчезне цяла Америка
Радослав
Soul4o
@FeelTheFear терикат си ти :D Аз плащам ... Само да взема да се изнеса от нас и ще си направя градинка ^^
-=*****=-
mitternacht
Слави краде ли най-нагло от онова американско (мисля) предаване или си е платил редовно правата за да снима нещо подобно (кажи речи-абсолютно същото)?
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Чудесен ден. Америка е с нов президент, ние имаме газ вече. Дали китайците кацнаха на Марс?
ameli
слушам радио skyrock с надеждата освен малко бодра френска реч да чуя и малко бодър френски хип-хоп :D,но сякаш са гепили плейлиста на МТВ:/долна американизация
Мартин Маринов
podmatrix
Гледах Transporter 3. Доста нереален филм, но все пак е американски. Отново имаше тъпа и нереална любовна история и това вече май го има във всеки филм...
The Bot
bot23
[ff123] Известни американци с арабски произход (via Blog) http://tinyurl.com/8alrug
-=*****=-
mitternacht
Филм който всеки трябва да гледа-"Маргарит и Маргарита".Зае*ете американските пумии.Понякога като гръм от ясно небе пада по някой нечовешки добър български филм
Страница: 37 38 39 40 41

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата