leonartis
Със американски спътник и руски бинокъл засякох полицаи във вилите "Под манастира", не знам за какво бяха там, някакъв цивилен се кръсти, ръкомаха.Не се чуваше.
voic4e
От новините по Радио 1 Рок: "Хакери са проникнали в американската система за надписите върху таблата на пътната мрежа и са изписвали неверни и заблуждаващи
Manuel
Първото кормуване мина, карах малко извън и във града =) защо не караме и ние коли автоматик като тъпите Хамериканци, щеше да е тоолкова по-лесно и приятно.
hope
- Тате, тате, далеч ли е Америка? - Не питай, а плувай, детето ми :-)) Приятна седмица.
venom
Щяло да изчезне цяла Америка
mitternacht
Слави краде ли най-нагло от онова американско (мисля) предаване или си е платил редовно правата за да снима нещо подобно (кажи речи-абсолютно същото)?
antubis
Чудесен ден. Америка е с нов президент, ние имаме газ вече. Дали китайците кацнаха на Марс?
podmatrix
Гледах Transporter 3. Доста нереален филм, но все пак е американски. Отново имаше тъпа и нереална любовна история и това вече май го има във всеки филм...
mitternacht
Филм който всеки трябва да гледа-"Маргарит и Маргарита".Зае*ете американските пумии.Понякога като гръм от ясно небе пада по някой нечовешки добър български филм