Qlamoff
Сега ми пише някъв дето се представя за американец, а ми вика, че цитирам "Аз сега се родих в Ню Йорк" след като му приложих малко харески умения разбрах...
Rosh_twO
този път се прибрах с грамота тениска(приличам на американско рапе с нея) и книга (за джон атанасов)
Rosh_twO
америка си има черен президент. да им е честит!
leonartis
На 86-годишна възраст е починала Мадлин Дънам, бабата на бъдещия американски президент Барак Обама. Бабите като умрат стават звездички в небето и ни гледат :-(
Angelo
Интересното е, че тази вечер сме аз и трима американос, които гледаме. Ама те не могат да пишат в чата явно.
georgimateev
ама то е католически празник, бе пич. Т'ва не е българска традиция. По телевизията празнуват всички, защото американците са католици
Sham
@tihomir жалко,че най-непопулярна в Свежо е точно тази статия...май никой не иска да види Америка риалити
http://svejo.net/home/link_summary/94278-Sled-amerikanskoto-napadenie...ment