notexist
Кво прайм, кво прайм. Днес ми беше първото извънредно писане до късно, прибирам се преди 12. Значи не е чак толкова до късно.
sickornot
Не е голямо постижение, но днес изкачих Черни връх за първи път. Беше лесно, само да не ми беше толкова изгоряло лицето :/ ...
bgdn
По-здрав за всички тайни клиенти във всички екстремни хотели със орк. Фейсбук и приятели!
tsonchev
Иска ми се да съм таен клиент, в екстремен хотел !
tsonchev
Какви времена станаха - човек убива човек - може да му се даде втори шанс. Човек убива куче - Публична бавна и мъчителна смърт, без право на обжалване.
bgdn
Как да си хакнем Edno23 за 5 минути? Бързо, лесно, вкусно!
http://peter.nikolow.me/hacking-edno23/
eddy
фб изведнъж стана много грозен :/
Ducky
Започнаха в училище все повече и повече да ни правят курсове по кариерно ориентиране и тестове за подходящи за нас професии, не знам дали е добре или зле това.
dandelion
Мауглито първо ми казва, че никога няма да имам приятели защото много ми знае устата после се чуди защо не съм била учтива с него..
btw - успех!
Jun 11 2015, 23:57цял ден от съда в банката, в пощата, в кантората и по кафетата ;д
Jun 11 2015, 23:58Поне не ти е скучно.
Jun 12 2015, 04:18определено.
Jun 12 2015, 04:25Чаркове ;д
Jun 12 2015, 10:09