Търсене на постове: Коз

Радослав
Soul4o
damn, искам да го гледам това Avatar, да видя защо толкоз много го хвалят
1260479262882104.jpg rhino
Онлайн магазин за мобилни телефони (GSM), парфюми, козметика, лаптопи - Pazaruvai.net! Пазарувай изгодно!
http://pazaruvai.net/index.php
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Според вас дали една алергия от козина (всякаква) си заслужава да се пренабрегне пред едно едногодишно сладко хъски ?
Ally
alish
@notexist хахах ндам. ох хайде, аз ще лягам, че да се събудя утре за стокознанието. шоколадови. гуш.
Ally
alish
@t0m3kk хахахахах виж го къв е сладур! сменяй топката козина :D
Иван Савков
sandprince
@schizophrenia не харесва, толкоз къси пък :D
Ally
alish
@sandprince стокознанието ли?
Радослав
Soul4o
@alish стокознание ? Учиш номерата на баркодовете и кое колко струва ? oO
Ally
alish
@sandprince изпити.понеделник-философия, но вторник и сряда - стокознание :D
шУс!
notexist
@t0m3kk добре се справяш... аз и толкоз нямам :D
Ally
alish
добре. какво общо имат белтъчините с ш*баната икономика?защо трябва да учим стокознание?и защо директорката ще ни изпитва?мрън!
Ally
alish
философия или стокознание? кое да бъде? ооончее.. боончеее...
Ally
alish
@notexist ам. не... малко ми е мрънкаво но толкоз. ти как си?
shimamoto
прибирах се с бившата даскалка по немски:D ебаси козата, скъса ми нервите!
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Кфи са теа глупости по литература. Теа дето са писали теа текстове на дали са мислили толкоз надълбоко. Успокоение: След 50г ще ни анализират и нашите постове:)
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата