bgdn
И тате може, и бате може, но козата си сака пръч.
alish
о мрън. татко щял да ни изпитва довечера по стокознание. колко забавно.
aviatrix
нова емотиконка в скайп! (мечкозавър)
blendaz
САМО ЗАРАДИ ТОЯ ТЪПАК КОЙТО Е НАПРАВИЛ ДЖОБОВЕТЕ НА ПАНТАЛОНА МИ ... как може да ги направиш толкоз касапско ... 1см преградка и само тя пази нещо да не падне..
Soul4o
по дяволите, защо трябва да е толкоз красиво ?!?!